Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 67504722
E-pasts: planam@kurt-koenig.lv
© 2016 Planam. All rights reserved. Created by iconcept.lv

Dizains

PLANAM izstrādātais darba apģērbu dizains ir ne tikai moderns, bet arī praktisks un funkcionāls. Pateicoties plašajam krāsu spektram, katrs var atrast sev piemērotāko darba apģērba risinājumu.

Aizsardzība

PLANAM darba apģērbs ir radīts, lai optimāli aizsargātu darbinieku, liekot drošību un komfortu pirmajā vietā. Pateicoties īpaši izturīgiem materiāliem un inovatīviem drošības risinājumiem, darbinieki ir pasargāti un var ērti veikt savu darbu.

Kvalitāte

PLANAM augstās kvalitātes atslēga, ir augstvērtīgie izejmateriāli, sistemātisks šūšanas process un bezkompromisu kvalitātes kontrole.

planam

Vācijas vadošais darba apģērbu ražotājs PLANAM piedāvā augstākās kvalitātes darba apģērbu, kas ir ražots pēc jaunākajām tehnoloģijām un no moderniem materiāliem, kas optimāli pasargā darbinieku no laika apstākļu kaprīzēm- vēja, aukstuma, lietus vai karstuma, ļaujot produktīvi strādāt arī sarežģītos laika aptākļos. PLANAM piedāvā plašu produktu klāstu, sākot ar vienkāršiem kokvilnas kombinezoniem, jākām un T-krekliem, beidzot ar īpaši iztrādātu termoveļu, nedegošiem metinātāju tērpiem un augstas redzamības atstarojošu apģērba līniju, kas netikai ir praktiska un ērta, bet ļoti labi izskatās un ceļ uzņēmuma prestižu.

Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 67504722
E-pasts: planam@kurt-koenig.lv

Privātuma un sīkdatņu politika
© 2016 Planam. All rights reserved. Created by iconcept.lv