Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 67504722
E-pasts: planam@kurt-koenig.lv
© 2016 Planam. All rights reserved. Created by iconcept.lv

SIA"RECK"

Esam viens no vadošajiem energobūvniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina mērķtiecīgas investīcijas ne tikai uzņēmuma modernizācijā, bet arī darbinieku profesionālajā izaugsmē un darbinieku darba apstākļos. Labu darba apstākļu nodrošināšanā lielu lomu spēlē atbilstošs un kvalitatīvs darba apģērbs. Reizēm mūsu darbinieki savā apģērbā pavada visu dienu gan labos, gan sliktos laika apstākļos. Kurt Koening piedāvāja ūdens necaurlaidīgus, bet tajā pašā laikā elpojošus darba apģērbus. Nolēmām izmēģināt “Ludvika” jakas un “Ludvika” bikses. Tie ir labas kvalitātes apģērbi, darbinieki tajos jūtas ērti un brīvi. Gan jaku, gan bikses ir ērti uzvilkt un novilkt, ir pietiekami daudz kabatu, kurās salikt darbam nepieciešamos mazos instrumentus. Ļoti svarīgi ir arī atstarojošie elementi, kurus tumsā var pamanīt jau no liela attāluma. Esam apmierināti ar izdarīto izvēli un noteikti turpināsim pirkt un lietot Kurt Koening piedāvātos darba apģērbus.

SIA"LEMENKAINEN"

Nodarbojamies ar ceļu būvniecību, ēku un citu inženierbūvju pamatu izbūvi, asfaltbetona ražošanu un piegādi. Tā kā lielākā daļa darbu netiek veikti zem jumta, mums svarīgi ir atrast labus un ērtus apģērbus, lai darbinieki nejustu diskomfortu, tāpēc iegādājāmies “Leon” jakas. Tās ir ērtas, nelaiž cauri mitrumu, kā arī vējainā laikā nav sajūta, ka vējš pūstu cauri. Arī rāvējslēdzēji ir augstas kvalitātes, neķeras un neplīst, arī aiztur mitrumu. Jaka ir silta, tās iekšpusē ir vilna, kas neļauj salt, bet tajā pašā laikā arī labi elpo. Kabatas ir gana lielas un ērtas, tās var aiztaisīt ar rāvējslēdzēju, kas sniedz drošību, ka ieliktās mantas neizkritīs un nepazudīs. Plānojam iegādāties arī citus Kurt Koening piedāvātos apģērbus, jo esam pārliecinājušies, ka mums tiek piedāvāts pats labākais un augstākās kvalitātes darba apģērbs.

SIA"SKONTO PREFAB"

Iegādājāmies “Voss” jaku un bikses. Jaka ir pilnībā ūdens necaurlaidīga. Darbinieki pēc ilgstošas atrašanās lietū nebija palikuši slapji, arī mantas, kas bija saliktas kabatās, bija sausas. Jaka ir ļoti ērta, tai ir kapuce, kas arī ir izturīga pret slapjumu. Arī bikses ir ūdens necaurlaidīgas, ērtas un elastīgas. Apģērbs ne tika pasargā no samirkšanas, bet arī spēcīgās vēja brāzmās pasargā ķermeni. Meklējot atbilstošu apģērbu, ļoti liela nozīme ir elpojošam apģērbam, jo reizēm darba drēbēs tiek pavadīta visa diena gan iekštelpās, gan ārpus tām. Ir diezgan grūti atrast tādu apģērbu, kas vienlaicīgi būtu elpojošs un izturīgs pret mitrumu, bet iegādātie “Voss” apģērbi pierāda, ka ir iespējams šīs divas lietas apvienot.

Kontakti Hanzas iela 7, Rīga LV-1045
Tel.: 67504722
E-pasts: planam@kurt-koenig.lv

Privātuma un sīkdatņu politika
© 2016 Planam. All rights reserved. Created by iconcept.lv